Гімни воєнного стану: 7 пісень хвали до Бога про нашу Україну

27 березня 2022 р. \ оновлено 22 лютого
Зображення: Pexels, Mike.

Воєнний час є моторошним. Ти не знаєш, чи прокинешся завтра, чи попаде у твоє вікно ракета, чи буде хліб та вода. І саме розуміння власної вразливості підштовхує нас шукати захисту Бога. Написано, що навіть йдучи до гори Оливної, Гетсиманії, Ісус та учні співали! Слідуючи прикладу нашого Господа, ми теж можемо знаходити розраду в хвалі.

Його побивали камінням, били, заарештовували та судили. В нього була хронічна біль, яка ніяк не проходила. Смерті цього чоловіка бажали колишні колеги, окупанти його країни та навіть деякі іноземці. Проте він вважав, що подібні обставини не повинні стати перепоною для радості та прославлення Бога! Йдеться про Апостола Павла. Він пише:

«Проказуйте між собою вголос псалми й гимни та духовні пісні, співайте та прославляйте у серцях ваших Господа». Ефесян 5:19

«Молитва за Україну», у виконанні DZIDZIO

Боже великий, єдиний, Нам Україну храни, Волі і світу промінням Ти її осіни.

Світлом науки і знання Нас, дітей, просвіти, В чистій любові до краю Ти нас, Боже, зрости.

Молимось, Боже єдиний, Нам Україну храни, Всі свої ласки – щедроти Ти на люд наш зверни.

Дай йому волю, Дай йому долю, Дай доброго світу. Щастя дай, Боже, народу І Многая, Многая Літа!

«Краю мій», Маханаим

Краю мій, рідний мій, моя земля, Спрагнена, зморена, води жада. Як впаде з висоти крапля одна, Оживе в Бозі вона.

Приспів: Україно, молись до Христа на колінах за села й міста. Україно, Бог любить усіх, Свого Сина віддав за наш гріх. Божа церкво, в проломі ставай і ніколи не замовкай! Неодмінно Господь дощ проллє в кожне серце – твоє і моє.

Краю мій, друже мій, моя земля, Скоро вже зійде нам рання зоря, І прийде з висоти милість Отця, Забринять вдячні серця.

БРІДЖ: І час уже надходить, хай тобі не зашкодить Ніщо шукати Бога. А час не зупинити, почни Христа молити, Прийде нам перемога!

«Боже, Україну збережи», Маханаим

Минає час, минають дні І змінюється все навколо, Та тільки Бог Господь – Святий, Не змінюється Він ніколи! В одну хвилину може Він Змінити все в нашій країні, Господь, благаємо Тебе, Даруй спасіння Україні!

Приспів: Боже, Україну збережи! Господи, помилуй грішних! Змилуйся над нами і прости, Молимо Тебе, Всевишній!.. І від ворога нас захисти, Бо без Тебе ми – безсилі! Господи, зміни все навкруги, Дай спасіння Україні!

І як нам всім спостерігать, Якщо людей отак вбивають, Коли жива людська душа? – Вже зовсім цінностей немає… І як же нам то далі жить, І нашим дітям в цій країні? Якщо не вступишся, Господь, Загине наша Україна…

Приспів.

Дай спасіння Україні!

«Я молюся за Тебе, моя Україно», Гурт Мелодія

Я молюся за тебе, моя Україно! Я молюся за Тебе, не перестаю Я щоночі що ранку стою на колінах Ми безсиллі Господь, без Тебе у бою Я молюся за землю Де кров пролилась І я вірю що захист По переду нас

Приспів: Боже Милосердний я тебе прошу Збережи людей і захисти Боже Милосердний всім гріхи прости. Втрати, смерті, болю Ти Не допустити!

Я не можу спокійно дивитись у небо Бо в повіті витає жорстока війна А ми прагнемо миру, нам жити так треба Лиш у Тебе Господь підтримка одна

«Боже я молюсь за Україну», пісня Х. Загаріної у виконанні Каріни Кудіної Пейт

Моя молитва нехай лине До Тебе, наче фіміам, І серце лине безупинно В чудовий Твій небесний храм.

Приспів: Боже, я молюсь за Україну, Боже, молю Тебе за людей. Ти їх прости, Ти їх спаси І милість Свою нам яви. Боже, я знаю, що Ти будеш з нами В храмі Твоєму під небесами. Радість і мир Ти дарував, Життя за людей віддав, В Книгу Життя нас записав!

В Своєму Слові Живому Ти для життя веління дав, Щоб люди всі молились Тому, Хто на хресті за них вмирав.

«Хай Сонце правди не зайде», Маханаим

Боже дякуєм Тобі, ми так дякуєм Тобі, Ти з нами Бог поруч завжди. В тіні крил Твоїх святих, заховай від бід земних, Будь з нами Бог, поруч завжди. В смиренні з серцем на колінах Тебе молим про мир, В смиренні з серцем на колінах Тебе молим про мир.

Приспів: Хай сонце правди не зайде, а світить там над Україною, Ми віримо війна мине, що ходить стороною східною. Кожну рану Ти зціли, нехай же син прийде до матері, Сльози гіркі їх зітри, батькам які дитину втратили. Помилуй, помилуй, помилуй, помилуй, помилуй.

В тіні крил Твоїх святих, заховай від бід земних, Будь з нами Бог, поруч завжди. В смиренні з серцем на колінах Тебе молим про мир, Помилуй нас щоб ми не втратили свій орієнтир.

Приспів: Благаємо Тебе прийди, і молим в Ім’я Сина Божого, Щоб не один християнин, не впав від наміру ворожго. Хай сонце правди не зайде, а світить нам над Україною, Ми віруєм біда мине, народ за Господом послідує. Помилуй, помилуй, помилуй, помилуй, помилуй.

Хай сонце правди не зайде, а світить нам над Україною, Ми віримо війна мине, що сходить стороною східною. Хай сонце правди не зайде, а світить нам над Україною, Ми віруєм біда мине, народ за Господом послідує. Помилуй, помилуй, помилуй, помилуй, помилуй. Хай сонце правди не зайде, а світить нам над Україною.

«Молитва за Україну», Гурт Авен-Єзер 2

Я за Україну молюся, мій Боже, Вірю, твоя милість людям допоможе. Не в пишних палацах процвітає воля, А в молитві з Богом України доля.

Приспів: У молитві тихо схилимо коліна, Щоб всміхалась світу Вільна Україна, І моя молитва розірве кайдани, І на Україні будуть християни.

Щоб не лились сльози матінки і тата, Щоб була вже вільна Україна наша. Не вбивали кулі молодих синів, Бог нам тільки мирно жити повелів.

У молитві тихо схилимо коліна… ___