Лідери залишаються на місцях і боронять Україну!

12 березня 2022 р. \ оновлено 22 лютого 2024 р.

Українські топполітики залишаються в Україні, як і мери міст, де ведуться бойові дії. Це неабияк надихає народ і додає впевненості, хоча ніхто не знімає небезпеку з очільників міст і постійна загроза лише посилюється. Лише вчора терористи викрали мера міста Мелітополь Івана Федорова, а інші голови міст регулярно отримують погрози, але підтримують міцну оборону.

ПРЕЗИДЕНТ

Ще в перші дні війни уряд США пропонував Президенту Володимиру Зеленському надати можливість евакуюватися із столиці, однак він відмовився від пропозиції і це був один з ключових сигналів готовності України до тотальної оборони. Президент регулярно комунікує зі світовими лідерами та власним народом, демонстративно записуючи відео з центру Києва, хоча російські терористи вже намагалися його вбити. Така стійкість і сміливість надихає не лише українців, але й іноземців, які допустили промах, недооцінивши ані наш народ, ані політичне керівництво.

МЕР ОХТИРКИ

Справжнім прикладом відданості місту є міський голова Охтирки Павло Кузьменко. Він фаховий лікар і в умовах війни виконує подвійну функцію: вдень рятує місто і продовжує виконувати свої управлінські функції, а вночі оперує людей. Цей героїчний прецедент має залишитися в історії України як приклад зразкової самовідданості і посвяті справі.

ОЧІЛЬНИК МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОДА

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім вже став зіркою України та світу завдяки рішучому і позитивному підходу до оборони області. Сьогодні під Миколаєвом точаться бої, а ворог хоче оточити місто, щоб рушити на Одесу, проте наші оборонці з Божою поміччю та стійкістю населення забезпечують контроль над ситуацією.

Потужний спротив значною мірою пов’язаний із загальною впевненістю, яку підтримує Кім завдяки постійній комунікації з жителями області та оптимізму. Це не просто короткі відео кілька разів на день для інформування цивільних, але дуже дієвий засіб збереження життєздатності регіону, що надає сил, надію та готовність до оборони. Віталій Кім та інші речники державних органів, до яких прикута увага мільйонів, роблять дуже важливе завдання — попереджують та зупиняють панічні настрої, що допомагає громадянам залишатися стійкими.

МЕР ІРПЕНЯ

Ірпінь, що неподалік Києва, сьогодні є одним із епіцентрів запеклих боїв, однак мер Олександр Маркушин залишається в місті і продовжує роботу, зокрема і щодо евакуації цивільного населення. Йому пропонували здати місто, зрадити і пропустити окупанта, але міський голова відмовився та виступив із зустрічною пропозицією, щоб ворог склав зброю та забрався геть з Ірпеня.

МЕР МАРІУПОЛЯ

Маріуполь наразі залишається центром найбільшої гуманітарної катастрофи. Ворог використовує нелюдську цинічну тактику знищення цивільних та блокування зелених коридорів. В цих умовах міський голова Вадим Бойченко залишається в місті та всіма можливими шляхами допомагає людям, зокрема і звертаючись до світу про допомогу Маріуполю, щоб зупинити цей геноцид: «…Цьому немає пояснення. Це цинізм, геноцид, який влаштувала Росія на нашій землі. Ми сьогодні просимо, ми благаємо наших партнерів про допомогу. Ми просимо, щоби закрили небо над Україною, щоб зупинити цей геноцид, що йде по всій території нашої країни», — заявив він.

МЕР КИЄВА

Українська столиця залишається однією з ключових цілей окупанта і в цих обставинах міський голова Віталій Кличко залишається в мегаполісі, координуючи і підтримуючи народний спротив і життєдіяльність міста. Київ посилюється в обороні, мобілізується і за цей час війни вже показав, наскільки є потужним форпостом, який ворогу не здолати.

Продовжуємо молитися за перемогу України, Божий захист і підтримку наших лідерів, солдатів та цивільних!