Контрнаступ ЗСУ: українське військо здобуло перші перемоги

Протягом останніх днів, затамувавши подих, українці спостерігають позитивні зміни на фронті. Контрнаступ ЗСУ на Херсонщині та Харківщині вселяє дедалі більше надії, а численні відео з радістю звільнених людей розчулять навіть найбільш стриманого глядача.

За минулі три дні Збройні сили України здійснили великий прорив у напрямку Куп’янська і наші солдати вже знаходяться на підступах до міста. Ворог тікає, залишаючи техніку, боєприпаси і навіть особисті побутові речі. Наразі відомо про оголошення окупантами евакуації з Куп’янська та Ізюма, що вказує на звільнення цих міст в найближчому майбутньому.

Україський наступ супроводжувався звільненням міст і сіл, а також захопленням в полон живої сили ворога (вони нам знадобляться для обміну). Також на звільнених територіях триває фільтраційна робота і виявлення колаборантів, включно із лідерами місцевих прихильників окупантів. На жаль, вже з’явилася інформація про ексгумацію тіл місцевих жителів із слідами катування.

В ході успішних дій української армії на наших очах остаточно руйнуються міфи про непереможність російського війська і в цьому проявляється дуже конкретний духовний символізм. Багато років кремль годував російське населення ідеями великодержавного шовінізму, абсолютної військової міці і мало не світового лідерства. Але український контрнаступ вже посіяв паніку в російському війську і приніс певний шок пропагандистам, яким буде дуже складно знайти вихід з тієї брехні про непереможність російської армії, яку вони сіяли багато років.

Удар по російській військовій машині — це ще й удар по гордині, так притаманній російському народу, значна частина якого все ще підтримує війну. Будемо сподіватися, що смирення агресора тільки посилюватиметься в найближчі тижні та місяці.

Попри стан переможної ейфорії, не варто забувати, що це лише початок. Наступальні дії є складнішими, ніж оборонні, тому попереду багато важких боїв. На цьому етапі як ніколи варто продовжуватися молитися за нашу перемогу, за збереження життя українських солдатів і якнайшвидше звільнення окупованих територій.

Джерела:

https://suspilne.media/279968-kontrnastup-zsu-na-harkivsini-tekstovij-onlajn/

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required