Геннадій Мохненко отримав премію «Світло справедливості»

Цього року на ІХ Церемонії вручення премії «Світло справедливості» нагороду отримав громадський діяч, пастор «Церкви добрих змін» та батько 38-ми дітей з Маріуполя Геннадій Мохненко, який «своєю самовідданою працею та за покликанням є прикладом доброго служіння, жертовності у вирішенні суспільних проблем та порятунку людських життів».

З часу заснування нагороди Інститут лідерства та управління Українського католицького університету відзначив нею таких особливих людей, як видатний український публіцист і літературознавець, політв’язень, активний учасник національно-демократичного руху та учасник ініціативної групи «Першого грудня» Євген Сверстюк, який став першим лауреатом нагороди у 2010 році; лідер кримськотатарського національного руху Мустафа Джемілєв; головний редактор видавництва «Дух і Літера» Леонід Фінберг; очільник ГО «Лісові ініціативи і суспільство» Дмитро Карабчук.

«Ми шукаємо людей, які випромінюють світло; дивимось за тими, хто шукає та любить правду і готові правдi служити. Дивимось за тими, хто вміє любити інших людей, і готовий цим людям послужити. І саме любов дає можливість цим людям світитися світлом справедливості; і саме любов цих людей робить справедливість живою і справжньою», – коментує нагородження декан факультету суспільних наук УКУ, член капітули нагороди «Світло справедливості» Володимир Турчиновський.

Нагороду заснувала канадійка українського походження Анастасія Шкільник на честь свого батька д-ра Михайла Шкільника – видатного юриста, громадського і політичного діяча часів визвольного руху в Україні 1917-1920 років. Також засновником нагороди та одним із членів капітули «Світло Справедливості» є єпископ Української греко-католицької церкви Борис Ґудзяк.

«Стати лауреатом цієї нагороди дуже відповідальна історія. Здобути таку почесну премію з рук легендарного дисидента Мирослава Мариновича та архієпископа, митрополита УГКЦ, президента прославленого Українського Католицького Університету Бориса Гудзяка – величезна честь. Несподівано.. Приємно… Бадьорить…», — написав сьогодні на своїй сторінці у ФБ Геннадій Мохненко.
Редакція інтернет-видання «Християни для України» вітає Геннадія з почесною нагородою!

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required