Ірансько-російський терор продовжується: Тегеран готується постачати росії балістичні ракети

October 17, 2022 \ updated February 22, 2024

Багато років українці досить байдуже сприймали явище іранського тероризму, але тепер жорстокість і безчесність Тегерану довелося відчути нам самим. Сьогодні іранські дрони-камікадзе знову завдали ударів по українській столиці та інших містах, а результати чого загинули цивільні.

За повідомленням міського голови Києва Віталія Кличка, вранці 17 жовтня 28 дронів-камікадзе були направлені в бік столиці. Більшість вдалося збити, проте деякі досягли цілей і серйозно пошкодили житлові будинки. З вересня такі терористичні акти стали досить системними, відколи Іран масово постачає російській армії ці машини смерті.

Американська газета Washington Post, посилаючись на джерела в американській адміністрації, повідомляє, що безпілотниками іранська військова допомога росії не обмежиться. Іран готовий надати росії для війни проти України навіть балістичні ракети, які, очевидно, будуть використовуватися для продовження терору проти цивільних.

Минулого місяця уряд Ірану мав направити до росії делегацію для узгодження остаточних умов збільшення постачання іранської зброї . За попередніми даними, мова йшла про балістичні ракети малої дальності – Fateh-110 і Zolfaghar. Також очікується, що Іран відправить до росії ще одну велику партію безпілотників-камікадзе Shahed-136.

Повідомлення американської преси про нові партії постачання іранської зброї для росії прокоментував речник міністерства закордонних справ Ірану Насер Канаані: «Інформація про те, що Іран надав Росії безпілотники, є політично мотивованою та поширюється західними ЗМІ. Ми не постачали зброю жодній зі сторін, залучених у війну». Категорична і жорстка заяви Тегерану є цинічною брехнею, бо аналогічні коментарі надавала іранська сторона ще влітку, коли з’явилися перші чутки про можливе постачання бойових безпілотників.

Іранська участь в російсько-українській війні досить точно демонструє суть їх ісламського режиму. Тегеран досі заперечує факт передачі росії бойових дронів, лицемірно претендує на нейтральний статус «цивілізованої» держави та цинічно закликає «всі сторони до миру».

Подібна тактика заперечень і створення фейкового образу характерна для цього режиму і у внутрішній політиці. Ісламістський режим демонструє буцімто високі моральні стандарти свого релігійного суспільства, проте на ділі це хизування є просто нахабним фейком, бо ніякої «високої мусульманської моралі» там давно немає.

Аналогічно іранська влада переслідує християн під приводом «боротьби з американським впливом» і при цьому ж заявляє про мало не державний захист для християнської меншини, щоб видаватися більш доброчесною і справедливою, ніж західні країни.

Природу іранського режиму аятол дуже добре розуміють його громадяни, які багато десятиліть живуть в тоталітарній країні. Вже близько місяця тривають протести після вбивства Махси Аміні. Хвиля демонстрацій перетворилася на великий антиурядовий рух, який поставив керівництво Ірану перед однією з нийбільших криз після Ісламської революцтї 1979 року.