Ділимося радістю Різдва в Україні та за кордоном

7-го січня частина українців святкуватиме Різдво за юліанським календарем. Це буде завершення «різдвяного періоду», який за новою українською традицією розтягнувся, як мінімум, на два тижні. Нині вже можна розповісти, як радість Різдва торкнулася багатьох сердець. Служіння «Східноєвропейська Реформація» разом із церквою «Боже Світло» в Любліні організували низку заходів та ініціатив, щоб зробити Різдво ближчим і щасливішим для дітей в Україні та дітей-біженців за кордоном. 

25, 27 і 29 грудня у Любліні близько 200 дітей взяли участь у заходах з нагоди святкування Різдва. Вони почули історію народження Ісуса, грали в ігри, співали пісні та отримали подарунки. В цей час їхні батьки мали змогу поспілкуватися з психологом про виклики, які принесла війна, та про шляхи, як пережити травми.

Церква «Боже Світло» вже тривалий час співпрацює з капеланами та волонтерами, які доправляють гуманітарну допомогу в райони ведення бойових дій. Через них ми мали змогу передати воїнам листівки з різдвяними привітаннями, побажаннями і подяками для наших захисників. До акції «Різдвяна листівка для захисника» приєдналися тисячі українців в Польщі, Великій Британії, Німеччині та власне в Україні. Воїни на передовій вже отримали вітання.

 

Люди, які наразі проживають поблизу фронту на особливо небезпечних територіях, вже багато місяців позбавлені світла, тепла і можливостей купити найнеобхідніші речі. У святкову пору не можна забути про них. Хоча християнські волонтери постійно возять туди гуманітарну допомогу, до свята потрібно було підготувати щось особливе. Прямо зараз близько 250 подарунків вже їдуть до діток, щоб зробити їх Різдво кращим і додати трішки радості в ту страшну реальність, в якій вони живуть.

 

Різдво є особливою порою, часом пом’якшення сердець, пошуку сенсів і доброї надії. Україна переживає дуже складний і сповнений болю період історії, коли мільйони наших земляків розсіяні по всьому світі, а ще мільйони стали вимушеними переселенцями у своїй країні. Проте навіть в цей час важливо пам’ятати про милосердя, любов до ближнього і проявляти турботу для тих, хто цього найбільше потребує.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required