7 листопада 1943 року народився відомий математик і апологет Джон Леннокс

7 листопада 1943 року народився відомий ірландсько-британський математик і християнський апологет Джон Леннокс.

Джон здобув математичну і філософську освіту в Кембриджському університеті, де отримав ступінь доктора філософії. Пізніше, викладаючи в Уельському університеті Кардіфа, Джон захистив ступінь доктора математики. Він також здобув магістерський ступінь з біоетики. Майже 30 років викладав в Уельському університеті.

Ще під час навчання на математика йому говорили, що зі своїми християнськими поглядами він не зможе зробити кар’єри в точних науках, але Джон Леннокс своїм прикладом заперечив цьому. Джон став відомим як в математиці, так і в багатьох інших сферах завдяки своїм публічним дебатам з «новими атеїстами».

Леннокс написав безліч впливових книг: «Людина та її світогляд» (разом з Гудінгом, вона перекладена та видана українською мовою), «Сім днів які поділили світ» та ін. Джон володіє, крім англійської, іспанською, французькою, німецькою та російською мовами. Безліч разів він бував у Східній Європі – в Україні, Білорусі, Росії, виступаючи з проповідями і лекціями. Відвідував різні університети світу з відкритими лекціями, неодноразово був ключовим спікером різних християнських конференцій і форумів.

Сьогодні Леннокс залишається професором Оксфордського університету, продовжуючи відстоювати основи християнського світогляду.

Цікавий збіг дат: сьогодні, у день народження Джона Леннокса, почався восьмий Східноєвропейський лідерський форум, в історії якого також є виступи цього відомого науковця, який відстоює цілісний християнський світогляд. Відео зі Східноєвропейського лідерського форуму 2012 року з виступами Джона Леннокса можна переглянути за посиланнями, які будуть залишені у коментарях.

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required