7 липня 1944 року помер відомий баптистський служитель Джордж Трует

7 липня 1944 року помер відомий баптистський служитель Джордж Трует. Він був пастором Першої баптистської церкви Далласа протягом 47 років, а також з 1927 по 1929 роки був президе1нтом Південн1ої баптистської конвенції.

Народився Джордж Вашингтон Трует 1876 року у родині фермера у Хейсвіллі, Північна Кароліна. Там же він здобув і шкільну освіту, а у 1889 році його родина переїхала до Техасу, де він вступив до Коледжу Грейсон. У 1890 році він був висвячений на служіння у баптистській церкві Вайтрайт. Наступного року він був прийнятий на посаду фінансового секретаря у Байлорському університеті , де зарекомендував себе як підприємливий та енергійний працівник, допомігши закладу погасити усі наявні фінансові заборгованості. Потім він і сам вступив до цього університету, закінчивши його у 1897 році.

Того ж року він став пастором Першої баптистської церкви Далласа і залишиться на цій посаді до кінця свого життя. За його пасторства прихід общини збільшився з 715 до 7 804 осіб. Під час Першої світової війни Трует був призначений президентом Вудро Вільсоном у якості одного з 20 пасторів, які були відправлені  на піврічний тур для проповіді у державах-союзниках.

В одній зі своїх найвідоміших проповідей Джордж Трует показував, що Сполучені Штати засновані на принципах релігійної свободи та відокремленості церкви та держави. Усього за час своєї пасторської роботи він видав десять томів проповідей, два томи звернень та два томи різдвяних послань.

Трует був одружений з Жозефіною Дженкінс, з якою вони мали трьох дочок.

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required