30 березня 1575 року Петро Мстиславець видає «Євангеліє» в друкарні братів Мамоничів у Вільнюсі.
Через рік в цій же друкарні, заснованій Мстиславцем, з’явився на світ надрукований ним «Псалтир». Обидві книги користувалися великою популярністю, а «Псалтир» перевидавався в Москві 31 раз, в Києві – 8 разів, тричі видавався в Чернігові, двічі – в Вільнюсі та Унівському монастирі і по одному разу – в Могилеві, Львові, Ясах та Куцеїні під Оршею.
Таким чином, біблійне слово зрозумілою мовою поширювалося на просторах Великого Князівства Литовського і досягало Московського князівства.
![](https://cdn.c4u.org.ua/site-images/posts/1-100/90/img.gq4o9hqDmd1.jpg?format=auto&width=3840&quality=85)