29 січня 1522 року відбувся Перший Цюрихський диспут, на який міська Рада Цюриху запросила Цьвінглі і папську делегацію для вирішення питання, кому буде дозволено проповідувати в місті. Цвінґлі озвучив 67 тез на захист своєї позиції, папська делегація просто наполягала на необхідності підпорядкування католицької церкви. В результаті диспуту міська рада Цюріха дозволило Цвінґлі проповідувати далі, вимагаючи і від інших проповідників узгоджувати свої проповіді з Писанням.
![](https://cdn.c4u.org.ua/site-images/posts/1-100/38/img.gq4o9hqDmd1.jpg?format=auto&width=3840&quality=85)