29 квітня 1793 року помер відомий англіканський священик і видатний натураліст Джон Мічел

29 квітня 1793 року помер відомий англіканський священик і видатний натураліст Джон Мічел, якому належить багато первинних спостережень в області астрономії, геології, оптики і гравітації.

Його вважають одним з «найбільших недооцінених вчених всіх часів», так як він був першим, хто у пресі висловився про ймовірність існування «чорної діри», він першим вважав, що землетруси рухаються хвилями, він першим пояснив, як зробити штучні магніти і першим застосував статистику до вивчення космосу, визначивши, що подвоєні зірки були результатом взаємної гравітації. Джон Мічел також першим створив апарат для обчислення маси Землі. За все це його назвали «батьком сейсмології» і «батьком магнітометрії», а Американське фізичне товариство (American Physical Society) написало, що Мітчелл «настільки випередив своїх сучасників-вчених, що його ідеї втрачалися в невідомості, поки не були знову відкриті більш ніж через століття пізніше».

Однак не всі знають, що цей багатосторонньо розвинутий дослідник Божого творіння був у той же час і прекрасним священиком. Народжений в англійському графстві Нотінгем в родині священика Гілберта Мічела, Джон Мічел здобув освіту в Королівському коледжі Кембриджа. У 1767 році він був призначений парафіяльним священиком церкви св. Михаїла в Торнхілі неподалік від Лідса і займав цей пост до кінця свого життя, зробивши саме там більшість своїх відкриттів на славу Господа.

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required