28 квітень 1944 року народився теоретик фізики Крістофер Айшем

28 квітня 1944 року народився відомий англійський теоретик фізики Крістофер Айшем.

Він відомий завдяки своїм науковим роботам в галузі квантової гравітації і фундаментальних досліджень квантової теорії. Він розробив власний підхід до тимчасової квантової логіки, який називається HPO (History Projection Operator) формалізм. Йому також належать розробки в петльовій квантовій гравітації і геометродинаміці. Фізик Пол Дейвіс описує Айшема як «видатного британського експерта з квантової гравітації». У 2011 році він отримав престижну нагороду – Медаль Поля Дірака (Dirac Medal) за свої наукові роботи.

Поруч зі своєї наукової діяльністю Крістофер Айшем є ревним християнином, який не приховує свого ставлення до віри. Йому належать кілька статей про взаємозв’язок між філософією, теологією і фізикою. Айшем знімався в декількох телевізійних програмах на популярному американському науковому каналі NOVA, де розповідав про те, що віра і наука взаємопов’язані.

Сьогодні, маючи за плечима 73 роки життя, Айшем продовжує свої дослідження на посаді професора теоретичної фізики в лабораторії Бланкет (The Blankett Laboratory) при лондонському Імперському коледжі (Imperial College London).

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required