25 серпня 1649 року помер американський священик Томас Шепард

25 серпня 1649 року помер відомий американський пуританський священик Томас Шепард.

Томас народився в Англії у графстві Нортхемптон. Рано втративши батьків, він виховувався дідусем і бабусею. У школі проявив інтерес до навчання і в 15 років зумів вступити до Кембриджського університету.

Складне життя підштовхувало його до частих молитов у полі, які готували його до навернення. Після закінчення університету він став асистентом директора школи в графстві Ессекс, але запідозрений у пуританських поглядах місцевим єпископом, отримав заборону на проповідь.

Після смерті свого першого сина, у 1635 році Томас Шепард разом із дружиною відправляється за океан до Массачусетсу, де він стає служителем однієї з провідних церков цієї колонії, а також новоствореного Гарвардського університету.

Шепард став одним з перших, хто став проповідувати корінному населенню Массачусетсу. Сьогодні він вважається одним з найбільш впливових священиків ранньої колоніальної Америки, подібно до Джона Коттона. Місцеві массачусетські євангельські церкви вважають Шепарда своїм засновникам, а три його сини продовжили справу служіння Господу. Один з них, Томас Шепард ІІ був предком майбутніх президентів США Джона Адамса і Франкліна Делано Рузвельта.

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required