19 липня 1948 року – навернення Гілберта Мулахи

19 липня 1948 року відбулося навернення Гілберта Мулахи, який став одним з найбільш відомих християнських лідерів Кенії.

Гілберт народився в 1921 році в Кенії в сім’ї поліцейського. Ще під час навчання в школі він вперше зустрівся з християнством через діяльність англіканського Церковного місіонерського товариства. У 1946 року Гілберт одружився з Міріам, яка народила йому дев’ять дітей. Після отримання спеціалізованої освіти Гілберт Мулаха працював у поштовій службі Кенії.

Однак після навернення він відчув покликання повністю присвятити свій час християнському служінню. Навернення Гілберта Мулаха відбулося під час роботи перекладачем для англіканських євангелістів – подружжя Фінчів. Пізніше разом з Фінчем Гілберт по суті був одним з суперінтендантів Місії святості Писання (Scriptural Holiness Mission), а після від’їзду євангелістів з Кенії, став її керівником.

Мулах став для багатьох кенійців учителем Біблії, наставником та євангелістом. Його служіння вийшло на національний рівень і стало відомим у багатьох країнах Африки. Завдяки його зусиллям багато кенійців прийшли до Христа.

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required