18 вересня 1951 року народився відомий американський нейрохірург Бен Карсон

18 вересня 1951 року народився відомий американський нейрохірург Бен Карсон. У 2016 році він був одним з претендентів на пост президента США. Історія життя Бена найкращим чином демонструє, як Бог з маленького і неспроможного робить велике і відоме.

Бен народився в афроамериканській сім’ї в Детройті штат Мічиган і рано втратив батька. Мати присвятила себе своїм дітям. Вона надихала їх вчитися, хоча сама не мала освіти і не вміла читати, і повинна була багато працювати, щоб забезпечити сім’ю. Однак під її впливом Бен ходив до бібліотеки і настільки полюбив читання книг, що скоро став перемагати в різних конкурсах зі знання термінології.

Це захоплення дало йому можливість отримати стипендію на навчання в Єльському університеті. Після продовження навчання і закінчення медичної школи Мічиганського університету Бен Карсон став чудовим дитячим нейрохірургом. Він першим проводив найскладніші операції на мозку дітей, рятуючи їм життя. Успішна медична практика привела його на пост директора клініки. Про цей період життя Бена Карсона прекрасно оповідає художня стрічка «Золоті руки», знята на основі реальної історії цієї людини, хоча і з певними змінами у фактажі. У 2008 році Бен Карсон отримав Президентську медаль Свободи, найвищу цивільну нагороду в США.

При цьому він також відомий як присвячений християнин і служитель адвентистської церкви. Він мав привілей виступати з відкритими лекціями у багатьох університетах, свідкуючи про Христа. А на одному з молитовних сніданків перед президентом Обамою в 2013 році Бен Карсон рішуче показав недоліки тієї політкоректності, яку поширюють ліволіберали на чолі з президентом, і яка не дозволяє говорити правду і чесно та відкрито вести дискусії у найбільш доленосні моменти існування американської нації. (Його виступ на молитовному сніданку можна подивитися тут – https://www.youtube.com/watch?v=QlHLelBr0Ys ).

Сьогодні він активно бере участь у громадському та політичному житті Америки. У 2016 році він балотувався в президенти від республіканської партії, але поступився Трампу. Це не стало причиною для розриву відносин, але Бен Карсон присвятив себе роботі в адміністрації, несучи відповідальність як Державний Секретар з питань житлового та міського розвитку.

У своєму житті Бен Карсон багато чим прославив Господа і продовжує це робити сьогодні.

#християнство_в_історії

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required