05 лютого 1837 р. народився Дуайт Ліман Муді

05 лютого 1837 р. народився Дуайт Ліман Муді, відомий американський євангеліст і проповідник, засновник Біблійного інституту Муді і видавництва “Moody Publishers”.

Дуайт Ліман Муді народився в день народження своєї матері у Нортфільді, Масачусетс, США. Його мати була чудовою жінкою і чинила добрий вплив на свого сина навіть після того, як він приступив до служіння Богові.

Муді не мав якоїсь богословської освіти і тому деякі з його друзів хотіли направити його на широкий шлях вивчення наук. Але Провидіння направило його прагнення на більш глибоке вивчення самого Святого Писання. Звідси виникли “біблійні вчення”, які влаштував в Чикаго Муді і які користувалися значним успіхом. Ці вчення складаються із уважного і систематичного групування текстів, що відносяться до одної певної центральної істини.

Муді відійшов до Господа 22 грудня 1899 року після хвороби. Після нього залишився Біблійний інститут, названий його іменем, в якому отримують практичну підготовку благовісники Слова Божого. Він також залишив після себе і велику кількість мудрих висловлювань, ось одне з них: “Той, хто частіше інших схиляє коліна, міцніше за всіх стоїть на ногах”.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In

Отримуйте найсвіжіші матеріали на імейл!

* indicates required