5-13 липня в Малині відбувся багатотисячний молодіжний фестиваль УЦХВЄ

5-13 липня в Малині відбувся багатотисячний молодіжний фестиваль УЦХВЄ. Його основна тема «Перемініться відновою вашого розуму» була присвячена ювілею Реформації.

У церемонії відкриття Малинфеста взяли участь українські та зарубіжні служителі, представники місцевої влади. Серед гостей були ті, хто приїхав в Малин вперше. Зокрема, Надзвичайний і Повноважний посол Південної Кореї в Україні Лі Янг Гу. Він розповів присутнім про історію своєї країни, труднощі та причини економічних успіхів Південної Кореї. «Корейське економічне диво, перш за все, Боже благословення, хоча ми тяжко працювали, щоб досягти процвітання, – підкреслив посол. І ми чекаємо ще більших чудес. Тому що віра, яка сформувала наші цінності, а значить, і наше мислення визначає нашу долю. Вірю, що Бог так само благословить і Україну! Було б непогано, якби ви, молодь, стали тією величезною надією для майбутньої успішної України, яка, здійснюючи необхідні зусилля, підніме країну на відповідний високий рівень».\

Протягом всіх днів фестивалю спікери постійно акцентували увагу молоді на важливості цілісного біблійного світогляду і необхідності переміни мислення, щоб зберегти віру, реалізувати покликання і явити Боже Царство українському народу. Ця думка червоною ниткою так само проходила через численні семінари та презентації християнських проектів.

Серед них варто відзначити круглий стіл на тему «Уроки та виклики Реформації». Його учасниками стали служителі УЦХВЄ і представники місцевої влади Житомирської області. Директор ГО «Східноєвропейська Реформація» Ярослав Лукасік розповів, яким чином ідеї Реформації вплинули на розвиток європейського суспільства, ставши причиною законослухняності європейців і їх високого рівня життя. На семінарі «Творці Божої історії» Ярослав Лукасік говорив про те, що люди, які хочуть встановлювати стандарти в суспільстві, повинні володіти Божим світоглядом і характером, а також бути професіоналами.

У заключній проповіді старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко підкреслив, що оновлене мислення відкриває новий формат відносин з Богом і людьми. «Я вірю, що Україна може змінитися через людей, які самі змінилися силою Святого Духа – іншого шляху просто немає, – сказав служитель. Бережіть свою юність, свою поведінку в чистоті, бережіть себе від впливу способу мислення цього світу. Я за те, щоб ми були сіллю, яка здатна посолити наше суспільство!»

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In