Фільм “Лютер” покажуть в українських кінотеатрах

В рамках ювілею Реформації варто використати можливість проведення просвітницької діяльності. Одним із інструментів для цього є трансляція художнього фільму «Лютер», який був знятий у 2003 році в партнерстві Німеччини та США.

Зараз є унікальна можливість протягом півроку (з 1 липня по 31 грудня 2017 року) транслювати цю кінострічку в кінотеатрах та за їх межами по всій території країни. Фондом «Східноєвропейська Реформація» було викуплено права на показ фільму та право трансляції українською мовою. Показ фільму погоджено з Держкіно та отримано дозвіл на некомерційний показ.

Трансляція фільму «Лютер» допоможе передати атмосферу Реформації, її історію та познайомить глядача з її героєм – Мартіном Лютером. Показ фільму переважно орієнтований на невоцерковлену аудиторію. Таким чином спільний перегляд сприятиме зняттю бар’єрів між жителями міста та євангельськими церквами.

Фільм також можна демонструвати влітку під час проведення молодіжних таборів, щоб донести молоді та підліткам послання Реформації.

Якщо ви бажаєте в своєму місті організувати безкоштовний показ фільму Лютер в кінотеатрі, на відкритих літніх площадках чи в молодіжних таборах, будь ласка, заповніть форму за посиланням:https://goo.gl/7Ep1RR. Протягом трьох днів у відповідь ви отримаєте детальну інструкцію та всі необхідні матеріали.

З питаннями звертайтесь в офіс ГО «Східноєвропейська Реформація» за телефоном: (097) 003-14-25.

 

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In