У Львові пройшла виставка історичних стендів, присвячених Реформації

У самому центрі культурної та туристичної перлини України — місті Львові — пройшла виставка історичних стендів, присвячених Реформації. Львів’яни та гості міста ознайомилися з яскравою та змістовною інфографікою, що розповідає про історію європейської Реформації та її грандіозний вплив на розвиток цивілізації, а також євангельську суть Реформації. Також окрема увага приділена ролі цього суспільно-релігійного руху у розвитку науки, культури, політики та інших сфер.

 

Інформаційні стенди були розміщені на одній з найбільш привабливих туристичних локацій Львова — біля міської ратуші на Площі Ринок. Проект реалізований з початку серпня завдяки об’єднанню зусиль пасторів міста Львова та служіння «Східноєвропейська Реформація» в рамках святкування Року Реформації.

Завдяки цим стендам громадяни  відкрили для себе інформацію про те, хто такі протестанти та як вплинула Реформація на історію України, що є важливим для формування цілісного сприйняття євангельського руху у свідомості українців.

ГО «Східноєвропейська Реформація» безкоштовно надає макети стендів для друку всім, хто бажає розмістити їх у своєму місті. Щоб отримати макети, надішліть, будь ласка, запит на електронну адресу reformation.school@gmail.com, вказавши назву міста, прізвище, ім’я та номер телефону контактної особи.

Телефон для довідок: +38 (097) 003-14-25.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In