У Києві відбувся другий модуль Школи Реформації

Метою Школи є підготовка євангельських лідерів для реалізації різноманітних проектів R 500 протягом 2017 року.

Цього разу в Школі працювали 7 секцій: Організація показу фільму “Лютер”; Медіа. Робота зі ЗМІ; Організація круглих столів та конференцій для активної громадськості та влади; Тема Реформації в літніх таборах; Молодіжні проекти; Пізнавальні екскурсії; Сімейна секція.

На думку директора ГО «Східноєвропейська Реформація» Ярослава Лукасіка, «у євангельських християн Східної Європи, зокрема ,України, уперше з’явилася можливість розкрити свій потенціал у суспільстві в такому масштабі, який дає нинішній Рік Реформації». «Цілком можливо, що ми увійдемо в смак єдності і будемо продовжувати працювати для Божої Слави і на благо України в тих прекрасних командах, які в нас  виникли у 2017 році! Але головною перешкодою на шляху ефективного використання можливостей, що відкрилися, усе ще залишається інтелектуальна лінь християн», – додав він.

Спікери секцій ділилися досвідом організації цікавих проектів, які успішно реалізовані не тільки в Україні, а й, наприклад, в Білорусі. Слухачі Школи мали можливість отримати детально опрацьовані алгоритми дій, щоб повторити будь-який із заявлених проектів у себе в місті або селі. Ті з них, хто був на першому модулі Школи, уже переконалися в тому, як добре працюють подібні методики.

Варто нагадати, що показ фільму «Лютер» у кінотеатрах України  з 15 травня по 15 листопада, права на показ якого викупила ГО “Східноєвропейська Реформація”, може стати потужним євангелізаційним і просвітницьким інструментом, яким не варто нехтувати.

Третій модуль Школи Реформації планується провести в Києві восени.

Сподобався матеріал?

Поділіться цiєю інформацією в соціальних мережах

Twitter Facebook In